Centrum Rozwoju Nauki i Biznesu EUROPABIZ.PL jest instytucją szkoleniowo-doradczą
wpisaną do Rejestru Instytucji Szkoleniowych pod nr 2.32/00061/2022.

Pod marką EUROPABIZ.PL kryje się Centrum Rozwoju Nauki i Biznesu Sp. z o. o. - instytucja szkoleniowo-doradcza, prowadzona w Szczecinie i wpisana do Rejestru Instytucji Szkoleniowych pod numerem 2.32/00061/2022.  

Centrum Rozwoju Nauki i Biznesu EuropaBiz.pl Sp. z o. o. to placówka, która w swojej ofercie proponuje kursy, szkolenia ogólne i specjalistyczne oraz warsztaty tematyczne. Europabiz.pl poprzez profesjonalne podejście zdobyła zaufanie swoich klientów. Centrum Rozwoju Nauki i Biznesu to przede wszystkim wyspecjalizowana kadra pedagogiczna, która ma na celu poprzez wykłady, ćwiczenia oraz własne wieloletnie doświadczenie przekazanie wiedzy merytorycznej, która zaspokoi potrzeby związane z rozwojem osobowym i zawodowym. 

Jesteśmy drogą do sukcesu dla tych, którzy potrzebują podnieść swoje kwalifikacje lub podjąć nowe wyzwania zawodowe. Jesteśmy czujni na potrzeby naszych kursantów jak również dobrze zorientowani na nowości zawodowe i szkoleniowe oraz potrzeby rynku pracy. Staramy się aby nasza oferta wychodziła naprzeciw oczekiwaniom naszych kursantów jak i osób poszukujących miejsca, w którym mogłyby zdobyć wiedzę i umiejętności. Europabiz.pl nastawiona jest na kursanta i pomoc w realizacji założonych celów edukacyjnych.

Ofertę EuropaBiz.pl wzbogaca organizacja części przedsiwzięć z Partnerami.

Europabiz.pl wraz z Partnerem strategicznym Collegium Da Vinci z Poznania organizuje studia podyplomowe. 

Oferta

Nasza kadra

Kadra zatrudniana przez EUROPABIZ.PL posiada wysokie kwalifikacje zawodowe i merytoryczne. Wykładowcy podczas prowadzenia zajęć wykorzystują nie tylko swoje kwalifikacje, ale także cenne doświadczenie zawodowe. Są to menedżerowie wyższych szczebli, wykładowcy uczelni wyższych oraz właściciele firm specjalizujący się w konkretnych branżach. Nieustannie doskonalą swój warsztat pracy biorąc udział w kursach, warsztatach i konferencjach.

Skontaktuj się z nami