BUDOWANIE SILNEGO ZESPOŁU

06-09-2023

 

Trenerze sportowy, Twoja rola wykracza daleko poza trenowanie umiejętności fizycznych. Twój zespół to nie tylko sportowcy, to również ludzie z ich marzeniami, ambicjami i emocjami. Dlatego warto wziąć udział w szkoleniu "Budowanie Silnego Zespołu"!

Korzyści dla Ciebie, Trenerze:

Liderstwo inspirujące
Szkolenie dostarczy Ci narzędzi do efektywnego kształtowania i pielęgnowania zespołu. Opanujesz umiejętność motywowania i inspiracji, co przekłada się na lepsze wyniki.

Komunikacja wzmacniająca
Nauczysz się skutecznej komunikacji, która buduje zaufanie, zrozumienie i współpracę. Twoje przekazy będą jasne i inspirujące dla każdego członka zespołu.

Zarządzanie konfliktami
Zdobędziesz umiejętność radzenia sobie z trudnościami i konfliktami w zespole. Umiejętne rozwiązywanie problemów wpłynie na atmosferę i rezultaty.

Tworzenie jedności
Szkolenie nauczy Cię budowania silnych więzi między członkami zespołu. To klucz do harmonii, motywacji i osiągania wspólnych celów.

Korzyści dla Twoich podopiecznych:

Motywacja do rozwoju
Twój wzmacniający zespół stanie się źródłem inspiracji dla sportowców. Wspólny duch i dążenie do celu zmotywują ich do ciężkiej pracy i samodoskonalenia.

Atmosfera wspierająca
Silny zespół to przestrzeń, w której sportowcy czują się akceptowani, wspierani i doceniani. To przekłada się na ich pewność siebie i rezultaty.

Rozwój osobisty
Twoja umiejętność budowania zespołu będzie miała wpływ na rozwój osobisty sportowców. Pomagasz im nie tylko jako trener, ale także jako wzorzec do naśladowania.

Spotkania odbywają się w siedzibie Centrum Rozwoju Nauki i Biznesu EuropaBiz.pl, Plac Kilińskiego 3 w Szczecinie.
Liczba godzin: 4.
Koszt: 300 zł.
Szczegółowych informacji można uzyskać pod numerem tel. 724 464 000; e-mailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub w siedzibie w Szczecinie, Plac Kilińskiego 3 pok. 207.

Dołącz do naszego szkolenia "Budowanie Silnego Zespołu" i naucz się, jak tworzyć zgrane grupy, które osiągają niesamowite rezultaty. Zdobądź umiejętności, by być nie tylko trenerem, ale także inspirującym liderem. Zapisz się już dziś na stronie i podążaj ścieżką do zwycięstwa razem z nami!

Włącz się w nasze szkolenie "Budowanie Silnego Zespołu" i stań się mistrzem nie tylko na boisku, ale i w kształtowaniu wybitnych sportowców. Twoje umiejętności przywódcze przekują się na sukcesy całego zespołu. Zapisz się już dziś na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i otwórz drzwi do zwycięstw, które tworzysz wspólnie z innymi!

 

 


 

 

Wróć do wszystkich wpisów aktualności