książki i ołówkiPRAKTYCZNE SZKOLENIE Z WYKONYWANIA MAKIJAŻU

27-06-2023

 

Czym wyróżnia się nasze szkolenie? Przede wszystkim praktycznym podejściem, które pozwoli Ci opanować wszystkie niezbędne umiejętności krok po kroku. Niezależnie od Twojego doświadczenia w makijażu, nasze wykwalifikowane instruktorki będą Cię prowadzić przez proces, dzieląc się swoją wiedzą i tajemnicami profesjonalnych artystów makijażu.

Co zyskasz dzięki naszemu szkoleniu? Przede wszystkim pewność siebie i umiejętność stworzenia idealnego makijażu na co dzień. Nauczysz się, jak podkreślić swoje atuty, ukryć niedoskonałości i dodać blasku Twojej skórze. Poznasz najnowsze trendy i techniki, które pozwolą Ci eksperymentować z kolorem i stylem, dostosowując makijaż do różnych okazji.

Oto kilka powodów, dlaczego warto wziąć udział w praktycznym szkoleniu z zakresu wykonywania makijażu dziennego "Olśniewaj urodą":

Profesjonalne podejście
"Olśniewaj urodą" to renomowane szkolenie prowadzone przez doświadczonych i wykwalifikowanych instruktorów. Będziesz uczyć się od ekspertów, którzy posiadają wiedzę z zakresu najnowszych trendów i technik makijażu dziennego.

Indywidualne podejście
Każda uczestniczka szkolenia otrzymuje spersonalizowane podejście. Instruktorzy dostosują naukę do Twoich potrzeb, typu skóry i preferencji, zapewniając Ci najlepsze rezultaty.

Praktyczne umiejętności
Szkolenie "Olśniewaj urodą" skupia się na praktycznym opanowaniu umiejętności wykonywania makijażu dziennego. Będziesz miała okazję ćwiczyć na sobie i innych uczestniczkach, zdobywając cenne doświadczenie i pewność siebie.

Nowoczesne techniki i produkty
Dowiesz się, jak korzystać z najnowszych technik i produktów dostępnych na rynku. Instruktorzy wprowadzą Cię w świat nowości i poradzą, jak wybrać najlepsze produkty, które będą odpowiednie dla Twojej skóry i stylu.

Nie wpędzimy Ciebie w dodatkowe koszty
Podczas szkolenia makijaż wykonasz swoimi kosmetykami, czyli nie ma obaw, że będziesz musiała zakupić cały zestaw kosmetyków. Instruktorzy doradzą jak korzystać z kosmetyków, które masz oraz ewentualnie na co zwrócić uwagę przy kolejnych zakupach.

Wiedza na temat pielęgnacji skóry
Nie tylko nauczysz się wykonywać makijaż, ale również dowiesz się, jak prawidłowo pielęgnować swoją skórę. Instruktorzy podzielą się cennymi wskazówkami dotyczącymi oczyszczania, nawilżania i pielęgnacji skóry, aby Twoje codzienne makijażowe rutyny były jeszcze bardziej efektywne.

Inspirowanie kreatywności
Szkolenie "Olśniewaj urodą" ma na celu rozwinięcie Twojej kreatywności i eksperymentowanie z różnymi stylami makijażu. Będziesz miała możliwość odkrycia swojego własnego wyrazu artystycznego i tworzenia unikalnych, dopasowanych do siebie looków.

Certyfikat ukończenia
Po zakończeniu szkolenia otrzymasz certyfikat ukończenia, który potwierdzi Twoje zdolności w zakresie wykonywania makijażu dziennego. Może to stanowić wartościowy dodatek do Twojego CV, jeśli chcesz podjąć pracę w branży kosmetycznej lub otworzyć własne studio makijażu.

Nie przegap okazji, aby stać się ekspertką w dziedzinie makijażu dziennego! Zapisz się na szkolenie "Olśniewaj urodą" już teraz i odkryj swoje piękno na nowo. Czas trwania: 4 godziny. Koszt: 250 zł. Zajęcia w maksymalnie 10-osobowej grupie.


Nie czekaj! Dołącz do naszej grupy uczestniczek i stań się mistrzynią makijażu dziennego. Zarezerwuj swoje miejsce już dziś pod numerem telefonu +48 724 464 000 lub wysyłając wiadomość na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Wyglądaj pięknie i pewnie każdego dnia dzięki praktycznemu szkoleniu z zakresu wykonywania makijażu dziennego "Olśniewaj urodą"!

 

 

 

Wróć do wszystkich wpisów aktualności