książki i ołówkiRABAT NA SZKOLENIA BIZNESOWE!

26-06-2023

 

Z przyjemnością informujemy, że z okazji Międzynarodowego Dnia Mikro, Małych i Średnich Przedsiębiorstw, oferujemy specjalne zniżki na nasze szkolenia biznesowe. Naszym celem jest wspieranie rozwoju i wzrostu przedsiębiorczości, dlatego chcemy dać szansę wszystkim zainteresowanym na zdobycie cennej wiedzy i umiejętności w przystępnej cenie.
 
Oto szczegóły naszej promocji:
 
Rabat: od 25% obniżki od standardowych cen naszych szkoleń biznesowych
 
Dostępne szkolenia:
- Psychologia moralności: budowanie kultury etycznej.
- Krytyczne myślenie: podstawowe narzędzia.
- Architektura decyzyjność. Ekonomia behawioralna o uwarunkowaniach dokonywania wyborów.
- Etyka biznesu, czyli praktyczne konsekwencje dla organizacji.
 
Czas trwania szkoleń: Nasze szkolenia są zróżnicowane pod względem czasu trwania, od intensywnych 4h warsztatów po dłuższe programy rozwojowe trwające kilka dni.
 
Eksperci: Nasi trenerzy to doświadczeni specjaliści z szerokim doświadczeniem w biznesie, którzy dzielą się praktyczną wiedzą i narzędziami niezbędnymi do osiągnięcia sukcesu w świecie przedsiębiorczości.
 
Aby skorzystać z naszej promocji, prosimy o kontakt z sekretariatem Centrum Rozwoju Nauki i Biznesu EuropaBiz.pl. Pomożemy Państwu wybrać odpowiednie szkolenie, a także udzielimy informacji dotyczących harmonogramu i dostępnych terminów.
 
Nie przegap tej doskonałej okazji! Skorzystaj z rabatu i poszerz swoje umiejętności biznesowe w profesjonalny sposób.
 
Data ważności promocji: od dnia 26 czerwca 2023 r. do 30 czerwca 2023 r.
 
Zapraszamy do uczestnictwa w naszych szkoleniach biznesowych i dołącz do grona przedsiębiorczych liderów!


Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu:
tel.: +48 724 464 000
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

 

 

 

Wróć do wszystkich wpisów aktualności