książki i ołówkiSZKOLENIE: ARCHITEKTURA DECYZYJNOŚCI

12-07-2023

 

Zapraszamy na szkolenie: Architektura Decyzyjności - Ekonomia Behawioralna o Uwarunkowaniach Dokonywania Wyborów!

Czy często Ci się sprawdza badanie decyzji, mimo że posiadasz wszystkie informacje? Czy lepiej zrozumieć, dlaczego ludzie czasami irracjonalnie dokonują?

Nasze szkolenie koncentruje się na ekonomii behawioralnej, dziedzinie badającej, jak przyczyna i wsparcie społeczne na nasze decyzje ekonomiczne. Architektura decyzyjności do podejścia, które badają, jak można podejść do środowiska decyzyjnego w taki sposób, aby ludzie mogli dokonać lepszych i wyższych racjonalnych wyborów.


Podczas szkoleń poznasz:

Podstawowe zasady ekonomii behawioralnej: poznanie głównych teorii i odkrycie w tej dziedzinie.

Różnic między podejściem a podejściem behawioralnym do ekonomii.

Jakie są skutki podejmowania na nasze wybory i dlaczego ludzie powodują niewłaściwe irracjonalne decyzje.

Techniki architektury decyzyjnej: jak projektować środowisko, które wspierają racjonalnie użyteczności.

Praktyczne zastosowanie w środowisku biznesowym i biznesowym: jak wykorzystać analizę ekonomii behawioralnej i architektury decyzyjnej, aby uzyskać lepsze decyzje i cechy innych.

Nasi doświadczeni trenerzy poprowadzą Cię przez interaktywne wykłady, studia przypadków i warsztaty praktyczne. Będziesz mieć możliwość podzielenia się swoimi doświadczeniami z innymi i wykorzystaniem praktycznych umiejętności, które możesz wykorzystać zarówno w swoim życiu osobistym, jak i zawodowym.

Nie przegap tej wyjątkowej okazji do zgłębienia wiedzy z zakresu ekonomii behawioralnej i architektury decyzyjnej. Zarezerwuj miejsce na nasze szkolenie już dziś i zacznij ulepszać i zwiększać racjonalne decyzje!
 

Czas trwania: 4 godziny

Koszt: 200 zł/ osoba

 
Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu:

tel.: +48 724 464 000

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Wróć do wszystkich wpisów aktualności