książki i ołówkiSZKOLENIE: AUTOPREZENTACJA I WYSTĄPIENIA PUBLICZNE SPORTOWCÓW

12-07-2023

 

Odkryj moc swojej autoprezentacji! Weź udział w szkoleniu 'Autoprezentacja i wystąpienia publiczne sportowców'!

Czy marzysz o tym, aby być sportowcem, który nie tylko osiąga doskonałe wyniki na boisku, ale również potrafi skutecznie komunikować się z publicznością? Chcesz opanować sztukę pewnej i przekonującej autoprezentacji? Jeśli tak, to nasze szkolenie 'Autoprezentacja i wystąpienia publiczne sportowców' jest dla Ciebie!

Zapraszamy Cię na intensywny program szkoleniowy, który pomoże Ci rozwijać umiejętności autoprezentacji, wystąpień publicznych i komunikacji werbalnej oraz niewerbalnej. Nasi doświadczeni trenerzy i eksperci pomogą Ci wzmocnić pewność siebie, poprawić techniki wypowiedzi i nauczą Cię skutecznych strategii zachowania na scenie.

Dlaczego warto wziąć udział w szkoleniu "Autoprezentacja i wystąpienia publiczne sportowców"? Oto kilka powodów:

Budowanie wizerunku
Umiejętność efektywnej autoprezentacji jest kluczowa dla sportowców, którzy chcą zbudować silną markę osobistą i zyskać szersze uznanie. Szkolenie pomoże Ci wykreować pozytywny wizerunek i wyróżnić się spośród innych sportowców.

Komunikacja z mediami
Wystąpienia publiczne to nieodłączna część bycia sportowcem. Dzięki szkoleniu nauczysz się skutecznie komunikować z mediami, udzielać wywiadów, formułować przekonujące odpowiedzi i prezentować swoje osiągnięcia z pewnością siebie.

Motywowanie i inspiracja
Jako sportowiec, masz możliwość wpływać na innych i inspirować ich swoim przykładem. Szkolenie pomoże Ci odkryć techniki motywacyjne i inspirujące, które pozwolą Ci efektywnie przekazywać przesłanie publiczności i zachęcać do osiągania własnych celów.

Pokonywanie tremy i stresu
Wystąpienia publiczne często wiążą się z napięciem i stresem. Szkolenie pomoże Ci opanować techniki radzenia sobie z tremą, kontrolować swoje emocje i pozostać spokojnym oraz skoncentrowanym podczas wystąpień.

Budowanie zaufania i relacji
Skuteczna autoprezentacja i wystąpienia publiczne pomagają budować zaufanie wśród fanów, sponsorów i innych interesariuszy. Nauczysz się technik, które pozwolą Ci nawiązywać pozytywne relacje z różnymi grupami docelowymi.

Samorozwój i pewność siebie
Szkolenie pozwoli Ci rozwijać umiejętności komunikacyjne, poprawiać swoją dykcję, mowę ciała i umiejętności wystąpieniowe. W rezultacie zyskasz większą pewność siebie, co przełoży się na lepsze wyniki sportowe i życiowe.

Nie czekaj dłużej! Weź udział w szkoleniu "Autoprezentacja i wystąpienia publiczne sportowców" i odkryj potencjał swojej komunikacji. Bądź sportowcem, który nie tylko osiąga sukcesy na boisku, ale także efektywnie komunikuje się z publicznością, inspiruje innych i buduje trwałe relacje!

Dołącz do nas i odkryj swoją moc jako sportowiec-prezenter! Zdobądź niezbędne umiejętności, aby swobodnie występować przed publicznością, budować swoją markę osobistą i inspirować innych swoją autentyczną prezentacją.

Miejsca są limitowane, więc nie zwlekaj! Zapisz się już dziś na szkolenie 'Autoprezentacja i wystąpienia publiczne sportowców' i stwórz niezapomniane wrażenie na widowni swoimi wystąpieniami! Zapisy mailowe: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szkolenie "Autoprezentacja i wystąpienia publiczne sportowców" jest realizowane w trakcie 5 godzin. Spotkania odbywają się w siedzibie Centrum Rozwoju Nauki i Biznesu EuropaBiz.pl, Plac Kilińskiego 3 w Szczecinie. Cena: 250 zł.

Pamiętaj, że Twoja autoprezentacja może przekształcić się w potężne narzędzie sukcesu. Weź udział w naszym szkoleniu i odkryj swój pełny potencjał jako sportowiec-prezenter!

 

 

Wróć do wszystkich wpisów aktualności