książki i ołówkiSZKOLENIE: AUTORYTET TRENERA

05-07-2023

 

Zbuduj swój autorytet jako trener! Weź udział w szkoleniu "Autorytet trenera"!

Czy marzysz o tym, aby być trenerem, który inspiruje, motywuje i osiąga doskonałe wyniki? Chcesz zbudować trwały autorytet wśród swoich podopiecznych? Jeśli tak, to nasze szkolenie "Autorytet trenera" jest dla Ciebie!

Zapraszamy Cię na intensywny program szkoleniowy, który pomoże Ci rozwinąć umiejętności przywódcze, komunikacyjne i motywacyjne, niezbędne do osiągnięcia statusu autorytetu trenera. Nasi doświadczeni trenerzy i eksperci pomogą Ci odkryć potencjał swojego przywództwa i nauczą Cię skutecznych strategii budowania autorytetu wśród swojej drużyny.

Wzięcie udziału w szkoleniu "Autorytet trenera" może przynieść wiele korzyści. Oto kilka powodów, dlaczego warto wziąć udział w tym szkoleniu:

Wzmacnianie wiarygodności i zaufania
Szkolenie pomoże Ci zbudować silny autorytet jako trener. Nauczysz się skutecznych strategii budowania zaufania i wiarygodności w oczach swoich podopiecznych, co wpłynie pozytywnie na relacje trener-podopieczny.

Doskonalenie umiejętności komunikacyjnych
Szkolenie skupia się na rozwijaniu umiejętności komunikacyjnych trenera. Nauczysz się efektywnie komunikować z podopiecznymi, motywować ich, udzielać klarownych instrukcji i konstruktywnej informacji zwrotnej.

Rozwijanie umiejętności przywódczych
Trener, który posiada silny autorytet, potrafi efektywnie zarządzać grupą. Szkolenie pomoże Ci rozwijać umiejętności przywódcze, takie jak delegowanie zadań, budowanie zespołu, motywowanie i inspirowanie innych do osiągania lepszych wyników.

Budowanie pozytywnej atmosfery treningowej
Szkolenie pomoże Ci tworzyć pozytywną atmosferę na treningach, w której podopieczni czują się komfortowo i zmotywowani do osiągania swoich celów. Nauczysz się tworzyć motywujące środowisko, w którym wszyscy czują się docenieni i wspierani.

Rozwijanie umiejętności mentorowania
Trener z silnym autorytetem może pełnić rolę mentora dla swoich podopiecznych. Szkolenie pomoże Ci rozwijać umiejętności mentorowania, udzielania wsparcia i inspiracji, co przyczyni się do długotrwałego rozwoju sportowego i osobistego podopiecznych.

Zwiększanie skuteczności treningów
Poprzez rozwijanie autorytetu trenera, będziesz w stanie prowadzić bardziej efektywne treningi. Twoje wskazówki będą bardziej wiarygodne, a podopieczni bardziej otwarci na przyjęcie Twoich wskazówek i sugerowanych zmian.

Weź udział w szkoleniu "Autorytet trenera" i stań się inspirującym liderem sportowym. Zdobądź niezbędne umiejętności, aby skutecznie prowadzić treningi, budować trwałe relacje z podopiecznymi i osiągać wspólne sukcesy. Nie zwlekaj, zapisz się już dziś i zainwestuj w rozwój swojej kariery trenerskiej!

Zapraszamy trenerów wszystkich dyscyplin sportowych na szkolenie: Autorytet trenera. Głównym celem szkolenia jest dostarczenie wiedzy i umiejętności z zakresu budowania formalnego i nieformalnego autorytetu wśród zawodników, a także rozwijanie umiejętności przewodzenia, przekonywania do wizji i zwiększania zaangażowania w jej realizację.

Program szkolenia:
1. Rola i autorytet trenera
2. Budowanie pewności siebie
3. Budowanie relacji trener – zawodnik- rodzic

Dołącz do nas i stań się trenerem, któremu zawodnicy ufają, szanują i osiągają najlepsze wyniki pod Twoim przewodnictwem. Zdobądź niezbędne umiejętności, aby w pełni wykorzystać swój potencjał jako autorytet trenera. Szkolenie: Autorytet trenera poprowadzi Trener Mentalny Wojciech Antczak

Spotkania odbywają się w siedzibie Centrum Rozwoju Nauki i Biznesu EuropaBiz.pl, Plac Kilińskiego 3 w Szczecinie.
Ilość godzin: 4.
Koszt: 300 zł.

Miejsca są limitowane, więc nie czekaj! Zapisz się już dziś na szkolenie "Autorytet trenera" i otwórz drzwi do sukcesu jako inspirujący lider sportowy! Zapisy mailowe: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pamiętaj, że autorytet nie jest tylko tytułem, ale rezultatem Twojego działania. Weź udział w naszym szkoleniu i zbuduj autorytet, który trwa! 

 

 

Wróć do wszystkich wpisów aktualności