książki i ołówkiZAPRASZAMY NA SZKOLENIE Z MEDIACJI

20-06-2023

 

Czy chciałbyś nauczyć się skutecznie rozwiązywać konflikty i pomagać innym w osiąganiu porozumienia? Jeśli tak, to szkolenie z mediacji jest idealnym wyborem dla Ciebie!

Podczas naszego szkolenia zdobędziesz niezbędną wiedzę i umiejętności, aby stać się mediatorem. Dowiesz się, jak tworzyć atmosferę zaufania, prowadzić efektywne rozmowy, zarządzać emocjami i wspierać strony w procesie mediacji.

Nasi doświadczeni trenerzy, posiadający szerokie doświadczenie praktyczne w mediacji, poprowadzą Cię przez różne aspekty tej profesji. Będziesz miał/a okazję brać udział w symulacjach mediacji, ćwiczeniach praktycznych i dyskusjach grupowych, co pozwoli Ci opanować umiejętności mediacji w praktyce.

Nasze szkolenie skierowane jest do osób z różnych dziedzin zawodowych, takich jak prawnicy, psycholodzy, kadra zarządzająca, nauczyciele czy pracownicy służby społecznej. Niezależnie od Twojego doświadczenia, szkolenie z mediacji pomoże Ci rozwijać umiejętności konstruktywnej komunikacji i skutecznego rozwiązywania konfliktów.

Miejsce: Centrum Rozwoju Nauki i Biznesu EuropaBiz.pl sp. z o. o; Plac Jana Kilińskiego 3 w Szczecinie
Czas trwania: 40 godzin.
Koszt: 1500 zł.

Dołącz do nas i odkryj potencjał mediacji jako narzędzia do budowania pokoju i harmonii w różnych obszarach życia. Zdobądź certyfikat ukończenia szkolenia z mediacji i otwórz drzwi do nowych możliwości zawodowych.

Aby się zapisać lub uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami pod numerem telefonu +48 724 464 000 lub wysyłając wiadomość na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nie przegap tej wyjątkowej okazji! Dołącz do nas na szkoleniu z mediacji i rozpocznij fascynującą drogę w świecie rozwiązywania konfliktów!

 

 

 

Wróć do wszystkich wpisów aktualności